Популярні товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Zetkama святкує 75-річний ювілей
Zetkama святкує 75-річний ювілей

Компанія Zetkama була заснована у 1946 році та у 2021 році їй виповнилося 75 років!

На честь цієї події 1 грудня 2021 року Голови Правління MANGATA та ZETKAMA провели урочисте відкриття пам'ятної таблички Zetkama.

Zetkama на XV міжнародній конференції SEALCONF 2018
Zetkama на XV міжнародній конференції SEALCONF 2018

23-25 травня 2018 року в м. Кудова Здруй відбулася XV Міжнародна конференція SEALCONF 2018 — "Ущільнення, Насоси та Запірна арматура", на якій Zetkama виступила золотим спонсором.

Нарада торгових партнерів 2017
Нарада торгових партнерів 2017

7 вересня 2017 року у Суліславському палаці відбулися щорічні збори комерційних партнерів ZETKAMA.

Злиття компаній ZETKAMA та ARMAK
Злиття компаній ZETKAMA та ARMAK

22 червня 2017 року відбулося злиття компанії ZETKAMA sp. z o.o. (як покупець) із заводом ARMAK S.A. (придбана компанія).

Головна

Zetkama (Зеткама) Україна зображення Zetkama — один з найбільш відомих та провідних представників світових компаній, що займаються виробництвом промислової арматури. Компанія знаходиться в Польщі, але знають про неї на значно більших територіях. Історія компанії Зеткама почала свою ще з 1946 року і за цей термін встигла показати себе як виробник продукції високої якості.

 

Де використовується промислова арматура

асортимент Зеткама в Україні зображення Промислова арматура зустрічається скрізь. У різних промислових системах, таких як:

  • Стандартні трубопроводи.
  • У різних транспортних магістралях нафти та газу. Така арматура помітно відрізняється своїми розмірами та має масивні кріплення, і застосовується для роботи в середовищах в'язкої консистенції.
  • Для переміщення хімічних речовин трубопроводами розроблено особливий вид спеціалізованої промислової арматури.

Для кожного середовища застосування трубопроводу розроблено свої нормативно-технічні показники. Арматура виробництва Зеткама відповідає всім технічним нормам. Багаторічний досвід роботи над виготовленням різної промислової арматури та за цей час майстерність та професіоналізм відпрацювалися до вищого рівня.

 

Переваги запірно-регулюючої арматури Zetkama (Зеткама)

Запірна арматура Zetkama картинка

Zetkama Україна — якісна продукція має попит у споживача, і наша компанія, будучи офіційним дилером, надає продукцію Зеткама по Києву та Україні.

Звертаючи увагу, що з різними видами промислової арматури доводиться стикатися повсюдно і якість продукції безпосередньо впливає на безпеку, купуючи таку продукцію потрібно бути на всі 100% впевненим у постачальнику та високих показниках якості його товару. Оновлені потужності підприємства та висококваліфіковані спеціалісти виготовляють продукт, який повністю відповідає технічним вимогам.

Купити Zetkama можна на нашому сайті zetkama.kiev.ua, де представлений асортимент продукції, що розповсюджується по Україні. Також менеджери допоможуть точніше підібрати товар, що відповідає потребам запиту. Можна вибрати продукцію Zetkama, ціна представлена ​​на асортимент, що продається в Україні.

Купити продукцію Zetkama у Києві допоможуть наші консультанти, також і підкажуть умови доставки та оплати. Для доставки продукції по Києву є свій транспорт. При доставці до інших міст співпрацюємо з надійними партнерами, які доставлять товар у повній комплектації та без пошкоджень.

Для замовлення звертайтесь до наших менеджерів за зазначеними контактами!